Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 5-8 klasių gamtos mokslų-biologijos olimpiados I turas

5-8 klasių gamtos mokslų-biologijos olimpiados I turas

Vasario 27-28 dienomis mokykloje  vyko 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada (I turas).  Joje dalyvavo 25 mokiniai. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus:

I vieta  Žygimantas Stasaitis 5b, Jokūbas Ramašauskas 6b, Danielius Sasnauskas 7b, Aurimas Vaitiekus 8a.
II vieta  Martynas Šimkus 5a, Nedas Adeikis 6a, Greta Petkauskaitė 7c, Vinordas Petkus 8b.
III vieta  Kajus Jaseliūnas 5b, Goda Ulytė 6a, Arnas Auryla 6b, Miglė Petkutė 7b, Erika Židonytė 8c.

Nugalėtojus kviečiame dalyvauti olimpiados II ture, kuris vyks 2014 m. kovo 21 d. Šiaulių Didždvario gimnazijoje.

Dėkojame visiems olimpiados dalyviams už parodytas žinias ir gebėjimus.

Gamtos mokslų mokytojos Stefanija Bagdonaitė, Daiva Rudienė, Nijolė Budraitienė.

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …