Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4d klasės mokinės įspūdžiai iš konferencijos „Aktyvus, saugus ir sveikas“

4d klasės mokinės įspūdžiai iš konferencijos „Aktyvus, saugus ir sveikas“

Lapkričio 14 dieną aš, Aušrinė, su bendraklasiu Vincu ir mokytoja buvome Šiaulių apskrities mokinių konferencijoje „Aktyvus, saugus ir sveikas“, kuri vyko Romuvos progimnazijoje. Konferencijoje dalyvavo daug mokinių ir mokytojų iš kitų mokyklų.  Aš buvau paruošusi pranešimą tema „Sveikai gyventi verta“, o Vincas – „Sportuoju ir sveikai maitinuosi“. Savo projektus pristatėme pirmi. Mums sekėsi gerai. Po to atidžiai klausėmės kitų mokinių pristatymų. Kai kurie konferencijos dalyviai buvo paruošę sveiko maisto patiekalų. Visi mokiniai jų paragavome. Mes džiaugėmės daugiau sužinoję apie sveiką gyvenimo būdą ir sveiką maitinimąsi.

Aušrinė Kiūraitė, 4 d klasės mokinė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …