4D klasės kelionė į ŠPRC

4D KLASĖS MOKINIAI DALIJASI ĮSPŪDŽIAIS

Edukacinė programa „Komiksai“

Aš su 4d klase buvome Šiaulių profesinio rengimo centre, komiksų kūrimo vietoje. Mus leido patiems kurti komiksus. Kurdami naudojomės kompiuteriais. Pirmiausia parinkome foną, tada veikėjus, sugalvojome tekstą. Mums padėjo centro darbuotoja. Vieni mokiniai darė komiksus apie Heloviną, kiti kūrė nuotykius. Aš su klasės draugu turėjome dalintis vienu kompiuteriu ir sukūrėme komiksą apie gyvūnų pasaulį. Savo darbus planuojame pristatyti kitų klasių mokiniams. Man labai patiko kurti.

 Aušrinė Kiūraitė, 4d klasė

 Puiki buvo diena. Spalio 24 dieną su 4d klase važiavome autobusu apie šešis kilometrus į ŠPRC, technologijų skyrių. Ten kompiuteriu kūrėme komiksus, o kai padarėme, mums leido pažaisti kompiuterinį žaidimą „Thisissand“, kuriame gali berti smėlį ir kurti savo smėlio pilis. Dalis mokinių darė Helovino komiksus, kai kurie veiksmo, kiti kūrė nuotykių komiksus. Grįždami į mokyklą dalį kelio ėjome pėsčiomis, taigi buvo gera mankšta. Pakeliui sutikome ir kelių vaikų tėvus.

Augustas Podylinas, 4d klasė

 

Taip pat skaitykite

DofE konsultacinis seminaras

Spalio 11 d. Medelyno progimnazijos DofE vadovė Jurgita Girkantienė ir žygio vadovas Gintaras Slipkus dalyvavo …