Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Transporto ir įrengimų depo padalinyje

Vasario 25 dieną 4c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Transporto ir įrengimų depo padalinyje. Klasės mokinius pasitiko ir su jais bendravo Amerikos atstovas pulkininkas leitenantas Peter Dubravec, Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos transporto ir įrengimų depo remonto skyriaus viršininkas kapitonas Andrius Domeika. Vaikai turėjo puikią galimybę apžiūrėti karinę techniką, pabendrauti su techniką prižiūrinčiais amerikiečiais, pasiklausyti jų pasakojimo apie karinės technikos galingumą, galimybes. Kapitonas Andrius Domeika papasakojo apie Lietuvos ir Amerikos karių bendradarbiavimą. Ekskursijos  metu vaikai atsakė į jiems pateiktus klausimus apie tai, ką jie matė, ką įsiminė, kas patiko. Tiksliausiai atsakiusiems buvo įteikti prizai. Pulkininkas leitenantas Peter Dubravec kiekvienam asmeniškai paspaudė ranką, palinkėjo būti savo šalies patriotais.

4c klasės mokinių vardu nuoširdžiai dėkoju Atėnės tėveliui Andriui Domeikai, suorganizavusiam šią puikią, nepamirštamą išvyką.

4c klasės mokytoja Snieguolė Gedminienė

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …