Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4b klasės mokiniai su mokytoja, rugsėjo 24 d. vyko į ekskursiją.

4b klasės mokiniai su mokytoja, rugsėjo 24 d. vyko į ekskursiją.

4b klasės mokiniai su mokytoja Vida Dubickiene, rugsėjo 24 d. vyko į ekskursiją. Buvo aplankytas Pelkių takas, Malūnų kaimas, Vienkiemis, kuriame mokiniai matė lamų, avių, ožkų. Aplankė senąją daraktinę mokyklą, kepyklėlę, karčiamą. Įdomu buvo apžiūrėti  skulptūrų kompozicijas, Didelė saga, trijų norų akmuo,ar didelė ausis ant kurios parašyta, kad ne tik mes galime girdėti, bet ir miškas. Malūnų kaime buvo daug įvairių atrakcijonų ir labirintų. Ekskursija buvo tikrai įdomi.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …