Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4a ir 4c klasių mokinių išvyka į Anykščius.

4a ir 4c klasių mokinių išvyka į Anykščius.

Spalio 7d. ankstyvą rytą 4a ir 4c klasių mokiniai su mokytojais išvyko į Anykščius. Pažintį su šiuo miestu pradėjome A. Baranausko klėtelėje. Akmens dulkių paveikslai, išgirsta poema ,,Anykščių šilelis“ , kuri išversta  net į 19 kalbų, paliko didelį įspūdį. Unikalus technikos paminklas, žmonių vadinamas ,,Siauruku“ , leido geriau  pažinti geležinkelio istoriją.  Pašventupio šile , ant kalvos, kiekvieno  akį traukia antrasis pagal dydį riedulys – Puntuko akmuo. 8 km nuo Anykščių , Niūronyse, esantis  unikalus Arklio muziejus –  vienintelis  Lietuvoje. Muziejuje susipažinome ne tik su arklio kilmės istorija, esančiais padargais, bet pabuvojome kalvystės, audimo ir keramikos klėtelėse. Pasivažinėjome, pajodinėjome arkliais. O kaip neužlipti į Liudiškio piliakalnį! Garantuotos ir nepamirštamos emocijos: dangus, saulė, vėjas riedant nuo kalno kitaip. Ketvirtokams ši ekskursija įdomi, prasminga ir įsimintina.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …