Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4 klasių mokinių tęstinis partnerystės renginys ,,DRAUGAUKIME, SPORTUOKIME, BŪKIME SVEIKI“

Gruodžio 11 dieną vyko ketvirtų klasių renginys „Draugaukime sportuodami“ kartu su „Juventos“ progimnazijos ketvirtokais. Popietė prasidėjo smagiu šokiu aktų salėje. Mokiniai išbandė savo jėgas neįprastose sportinėse rungtyse, kaip „dovanų maišo“, „nykštuko kepurės“ nešime, kapitonų estafetėse, žiemos žaidimuose. Šiaulių Medelyno ir „Juventos“ progimnazijų ketvirtokai dalyvaudami popietėje  bendravo, sportavo, stiprino savo sveikatą. Visi tapo nugalėtojais, džiaugėsi padovanotais tinklinio kamuoliais.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …