Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 3m ir 3i klasių mokiniai lankėsi IŠMANIOJOJE MOKYKLOJE
bty

3m ir 3i klasių mokiniai lankėsi IŠMANIOJOJE MOKYKLOJE

Spalio 21 dieną 3m ir 3i klasių mokiniai lankėsi IŠMANIOJOJE MOKYKLOJE, kur vaikai dalyvavo edukacijoje „Porceliano raštai“.

Mokinukai sužinojo porceliano atsiradimo istoriją, išgirdo apie porceliano medžiagos savybes. Su didžiausiu pasitenkinimu kūrė rašto eskizą, kurį vėliau, naudodamiesi įvairiomis dailės raiškos priemonėmis, perkėlė ant porcelianinio puodelio.

Gerai nusiteikę, pilni įspūdžių ir nešini savo sukurtu puodeliu grįžo į mokyklą, kur dar kartą pasidžiaugė savo įspūdžiais ir atradimais.

Mokytojos Laimutė Adamonienė ir Snieguolė Gedminienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …