Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 3i klasės mokiniai švenčia Šv. Martyno dieną
bty

3i klasės mokiniai švenčia Šv. Martyno dieną

Lapkričio 11 diena- švento Martyno diena. Šia diena pažymima paskutinė rudens šventė.
Šv. Martyno diena – gausiai apipinta legendomis ir tradicijomis. Labiausiai paplitusi tradicija– eisena nešant žibintus. Eitynės su žibintais simbolizuoja Martyno žinios nešimą: „Kas pasidalina su kitu, tas laimi“. Tamsą perskrodusi žibinto liepsna įžiebia viltį ir tikėjimą žmogaus gerumu.
3i klasė mokiniai sužinojo apie Šventą Martyną, klausėsi legendos apie jį. Sužinojo, kuo reikšmingos žąsys ir įdomus paprotys- apvesti baltą ožką apie beržą. Mokinukai su džiaugsmu gamino rudens žibintą ir juo nešini keliavo po mokyklą visiems sutiktiems žmonėms linkėdami gerumo. Ir labai simboliškai eisena su žibintais baigėsi tolerancijos dienai pastatytame mieste.

Mokytoja Snieguolė Gedminienė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …