Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 3 b klasės mokiniai Respublikinėje konferencijoje „Gamtos karuselė. Vabzdžių pasaulyje“

Lapkričio 11 d. 3 b klasės mokiniai A. Jaseliūnaitė ir E. Seirackas dalyvavo  Salduvės progimnazijoje vykusioje Respublikinėje pradinių klasių mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje ,, Gamtos karuselė. Vabzdžių pasaulyje“. Austėja skaitė pranešimą ,, Vabzdžiai“, o Emilis pristatė knygelę ,, Bitė Ritė Baltaragė…“. A. Dambrauskaitė, N. Urbelis, P. Lukašovaitė, M.Sipavičius pristatė gražius ir įdomius kūrybinius darbelius. Mokinius šiai konferencijai paruošė  3 b kl. mokytoja V. Dubickienė.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …