Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 3 – 4 klasių mokinių mažoji lietuvių kalbos olimpiada

3 – 4 klasių mokinių mažoji lietuvių kalbos olimpiada

Kovo 23 dieną vyko respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 3 – 4 klasių mokinių mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Kiekvienam dalyviui buvo suteikta galimybė pasitikrinti lietuvių kalbos žinias ir gebėjimus, tobulinti naudojimosi IT įgūdžius, patirti mokymosi sėkmę ir džiaugsmą.

Olimpiadoje dalyvavo 34 trečiokai ir ketvirtokai iš aštuonių respublikos mokyklų. Organizatorės džiaugiasi dalyvių aktyvumu, atsakingumu ir darbštumu. Kovo 15 – 22 dienomis visi dalyviai prisijungė prie EDUKA klasėje sukurtos grupės „Mažoji lietuvių kalbos olimpiada“ ir atliko bandomąsias užduotis. Dalyviams buvo pateikta 10 įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo testų.

Olimpiada vyko nuotoliniu būdu kovo 23 dieną. Skaitmenines užduotis pagal mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ pasirinkto tipo testus parengė logopedė Daiva Mačiūnaitė ir pradinio ugdymo mokytoja Laimutė Račkauskienė. Testą sudarė 45 vidutinio ir sunkaus lygio užduotys su pasirenkamaisiais atsakymais. Olimpiados dalyvių darbus sistema įvertino automatiškai.

Sveikiname pirmos vietos laimėtoją, Klaipėdos Litorinos mokyklos 3 klasės mokinį, Tomą Mineikį ir jo mokytoją Rimą Baltrimienę.

Organizatorės Daiva Mačiūnaitė ir Laimutė Račkauskienė dėkoja mokinių tėvams už pagalbą, pedagogams už mokinių parengimą olimpiadai ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Orintai Šalkuvienei už olimpiados veiklų koordinavimą.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …