Pagrindinis / Aktyvi mokykla / 3–4 klasių mokinių futboliuko turnyre iškovojo I vietą

3–4 klasių mokinių futboliuko turnyre iškovojo I vietą

Gegužės 20 dieną Salduvės progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 3–4 klasių mokinių futboliuko turnyras, kuriame dalyvavo jungtinė 3k, 3s ir 4s klasių berniukų komanda.

Nuo pirmųjų rungtynių akimirkų aikštelėje netrūko azarto, greitų atakų, taiklių įvarčių ir garsaus sirgalių palaikymo. Berniukai demonstravo puikų komandinį žaidimą, atkaklumą ir sportinį ryžtą. Kiekvienos rungtynės dovanojo daug gerų emocijų, o draugiška atmosfera skatino ne tik varžytis, bet ir džiaugtis buvimu kartu.

Ypatingą nuotaiką kūrė Šiaulių moterų futbolo klubo „Gintra“ žaidėjos, kurios talkino komandoms viso turnyro metu. Futbolininkės kartu su mokiniais atliko apšilimo pratimus, žaidė aikštelėje, dalijosi savo patirtimi, drąsino jaunuosius sportininkus ir įkvėpė siekti pergalių. Turnyro dalyvius bei žiūrovus džiugino ir renginio talismanas, kvietęs šypsotis bei palaikyti žaidėjus.

Didžiuojamės Medelyno progimnazijos berniukų komanda, kuri puikiu žaidimu iškovojo I vietą! Sveikiname 4s klasės mokinį Tomą Lekečinską, kuris buvo pripažintas vienu geriausių turnyro žaidėjų.

Dėkojame pradinių klasių mokytojui Arvydui Valukoniui, subūrusiam komandą ir parengusiam mokinius šiam turnyrui. Linkime jauniesiems futbolininkams ir toliau siekti pergalių bei neprarasti meilės sportui!

Taip pat skaitykite

Sveikiname 6m klasės mokinę Izabelę Fokaitę

Sveikiname 6m klasės mokinę Izabelę Fokaitę (mokytoja I. Balčiūnienė), Šiaulių miesto nuotoliniame 5–8 klasių mokinių …

Translate »
Skip to content