Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 2c klasės mokiniams, vyko netradicinė, integruota dailės ir neformalaus ugdymo pamoka “100 raštų Lietuvai”

Kovo 6 d., 2c klasės mokiniams, vyko netradicinė, integruota dailės ir neformalaus ugdymo pamoka “100 raštų Lietuvai”. Mokiniai susipažino su juostų rūšimis, panaudojimo galimybėmis, aptarė rinktinių juostų raštus.  Vėliau mokiniai patys pamėgino juos sukurti. Visiems  patiko Vilijos sukurtas raštas. Ji gaus dovanų jos raštu išaustą juostą.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …