Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 2c klasės mokiniai Žaliūkių malūno sodyboje sužinojo kaip kepama duonelė

2c klasės mokiniai Žaliūkių malūno sodyboje sužinojo kaip kepama duonelė

2013 – 03 – 21 2c klasės mokiniai vyko į Žaliūkų malūnininko sodybą, kurioje šventiškai nusiteikusi pasitiko ,,gaspadinė”- juk bus kepama naminė duonelė. Susėdę prie karščiu alsuojančios krosnies, vaikai klausėsi pasakojimo apie sunkų duonos kelią nuo sėjos iki balta staltiese užtiesto stalo , sužinojo duonos kepimo paslapčių, ritualų. Po to patys iš mažo gabalėlio darė kepaliukus ( pagrandukus, varneles), kepė ir ragavo. Antrokai suprato ir pajuto, kokias paslaptis ir galias slepia šis mažas duonos kepalėlis.

Klasės mokytoja Laimutė Račkauskienė

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …