Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 2b klasės mokiniai lankėsi „Rūtos“ fabrike įsikūrusiame Šokolado muziejuje.

2b klasės mokiniai lankėsi „Rūtos“ fabrike įsikūrusiame Šokolado muziejuje.

Š.m. vasario 6 dieną  2b klasės mokiniai  lankėsi „Rūtos“ fabrike įsikūrusiame Šokolado  muziejuje. Mokiniai matė kakavmedį, o gidė labai įdomiai pasakojo apie šio medžio vaisiaus ilgą kelią, kol jis tampa šokoladu. Muziejuje vaikai matė keletą senovinių daiktų: puodelių, iš kurių turtingi gerdavo skystą šokoladą, nuotraukų, porcelianinių karietų.Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie šokoladą: iš kur atsirado šokoladas, kaip gaminamas šokoladas ir  saldainiai.  Vaikai žiūrėjo filmą apie kavą ir šokoladą, klausėsi pasakojimo apie fabriko „Rūta“ įkūrimą, sunkiausią laikmetį – karo metus. Pernai fabrikas ,, Rūta“ šventė 100 metų jubiliejų – savo veiklą tęsia II amžių. Įdomiausia ir linksmiausia buvo  „Saldžiojoje laboratorijoje“, nes mokiniai patys galėjo  gaminti saldainius iš karšto šokolado ir įvairių pagardų.  Šis edukacinis užsiėmimas visiems antrokams labai patiko.

Mokytoja Vida Dubickienė

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …