2B klasė. Šventes reikia švęsti.

Didelį džiaugsmą suteikia švenčių laukimas, pasiruošimas, pakili nuotaika ir tikėjimas, kad nutiks kažkas gero.

Antrokėliai jau gyvena vienos gražiausių pavasario švenčių – Velykų laukimo nuotaikomis. Nutarėme klasėje patys nudažyti natūraliomis priemonėmis kiaušinius. Dainos tėvelis atitempė elektrinę plytelę , mokytoja – puodą. Prieš keletą dienų užplikėme svogūnų lukštus, į vandenį įdėjome ąžuolo ir alksnio žievės, arbatos, kavos. Viską pavirinome. Kvapas klasėje buvo nuostabus! Taip mirkėme keletą dienų. Pagaliau atėjo lauktas penktadienis. Odeta atsisakė koncerto su „Svirpliais”, taip rūpėjo ši diena. Vaikai susėdo prie didelio stalo ir ėmė puošti kiaušinius: kas siūlais apvyniojo, kas augalėlių prikišo tarp siūlų, kas bandė marginti vašku. Gabrielė į kojinę pripylė ryžių , įdėjo kiaušinį ir apvyniojo siūlais. Kol kiaušiniai virė, vaikai žaidė žaidimus „Sugedęs telefonas”, „Dalink žiedą”. Kiek buvo džiaugsmo, kai išgriebėme kiaušinius: vienas už kitą gražesni, įdomesni. Ryškiausias – Jono, spalvingiausi – Mato ir Ievutės, meniškiausias – Gintarės . Nuskubėjome į koridorių, kur mokėmės ridenti kiaušinius. Po to rinkome tvirčiausią kiaušinį. Nugalėtojų nėra, nes visi sudužo ir pateko į pilvelį.

Taip pradėjome švęsti Velykas. Visiems linkime gerų atostogų, saulėtų Velykų, spalvingų margučių.

 

Taip pat skaitykite

„Lai Kalėdos sušildo“

Gruodžio 16 d. Medelyno progimnazijos specialioji pedagogė J. Pundzienė ir socialinė pedagogė J. Girkantienė pakvietė …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.