Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 2a klasės mokinukai, mokytoja ir tėveliai lankėsi Šiaulių Aviacijos bazėje ir Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-oje komandoje.

Kovo 7 dieną 2a klasės mokinukai, mokytoja ir tėveliai lankėsi Šiaulių Aviacijos bazėje ir Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-oje komandoje. Aviacijos bazėje mus pasitiko amerikiečių  lakūnas- pilotas –  ir jo pagalbininkai, supažindino su jų atliekama misija , papasakojo apie save, kaip ir kada pasirinko lakūno profesiją, supažindino su lėktuvu “F- 15 Eagl”, jo įranga( visus sužavėjo puikus ir šiltas bendravimas, kuris vyko anglų kalba,(turėjome vertėją.)
Iš Aviacijos bazės nuvykome susipažinti su gaisrininko profesija į 3-ąją komandą. Mus pasitikęs pamainos vadas papasakojo, kokia ta gelbėtojo profesija, aprodė mašinas, perspėjo apie pavojus, tykančius žaidžiant su degtukais. Labiausiai patiko leidimas pabuvoti visose mašinose, kurios yra surinktos būsimam gaisrininkų muziejui.Išvyka ir pažintis net su dviem profesijomis vaikams ir tėveliams labai patiko.Mokytoja Jūra Briedienė.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …