Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 2a klasės mokiniai vyko į Šiaulių Dailės galeriją

2a klasės mokiniai vyko į Šiaulių Dailės galeriją

2017  rugsėjo 7 dieną 2a klasės mokiniai vyko į Šiaulių Dailės galeriją, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Mažųjų grafika“. Vaikai turėjo galimybę stebėti dailininko, poeto, pedagogo  Eduardo Juchnevičiaus meno kūrinius.  Grafikos dirbtuvėse vaikai susipažino su grafinio atvaizdo bei atspaudo išgavimo būdais: monotipija ir  raižiniu. Kiekvienas vaikas užsiėmimo metu pasidarė grafikos atspaudus, kuriuos parsinešė į mokyklą ir surengė savo grafikos darbų parodą. Ačiū Beno mamai Monikai Domeikienei, kuri pakvietė 2a klasės vaikus atvykti į Šiaulių Dailės galeriją.

Mokytoja Snieguolė

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …