Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 2a ir 3b klasės ekskursija į Pamario kraštą

2a ir 3b klasės ekskursija į Pamario kraštą

Ūkanotą rudens rytą, tačiau su šypsenomis veiduose ir puikia nuotaika 2a ir 3b klasės mokiniai išsiruošė aplankyti Ventės rago ornitologinę stotį.

Tadas Ivanauskas paukščių žiedavimo stotį įkūrė 1929 m., kurioje ir dabar žieduojami paukščiai. Ventės rago ornitologinės stoties vedėjas Vytautas Jusys paaiškino mokiniams kodėl žieduojami paukščiai? Po to šmaikštavo, kad mokiniai ir patys galės žieduoti paukščius. Tačiau vaikai tik pasidžiaugė sužieduotais paukščiais ir leido jiems išskristi iš savo mažų šiltų delniukų.

Kiek džiaugsmo buvo visiems, kai gaudyklėse pamatė  paukštelius ir juos apžiūrinėjo. Susipažinome su strazdu giesmininku, mėlynąja zyle, didžiąja zyle, paprastuoju varnėnu, geltonąja starta ir šikšnosparniu.

Smagiai leidome laiką ir Šilutės Hugo Šojaus muziejuje: aplankėme fotografijų ir  piešinių ant stiklo parodą, dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Knygos istorija“.

Mokytojos: Laimutė ir Regina

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …