Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 2024 metų vasario 8 dieną Medelyno progimnazijoje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės estafečių „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ 2013 m. gimimo ir jaunesnių mokinių varžybos.

Į zonines rungtynes atvyko komandos- čempionės iš Kelmės, Šiaulių rajonų, o Šiaulių miestui atstovavo Medelyno progimnazijos komanda.

Savo greitį, vikrumą, nuovokumą ir vėl demonstravo Medelyno progimnazijos komanda, vadovaujama mokytojų Arvydo Valukonio ir Linos Švanytės-Gimžauskienės.

Jaunieji sportininkai rungėsi aštuoniose rungtyse: turėjo pralįsti pro lankus, įveikti grindų riedulio slalomą, pernešti teniso kamuoliukus, pagauti ir varytis kamuolius, šokinėti su šokdynėmis, įveikti greičio estafetę.

Mūsų mokyklos ketvirtokų komanda laimėjo visas aštuonias rungtis ir įrodė, kad yra stipriausia komanda ne tik Šiaulių mieste, bet ir zonoje.

Komanda  iškovojo I VIETĄ, apdovanota diplomu, taure ir kiekvienam dalyviui įteikti pirmos vietos medaliai.

Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė pasidžiaugė šiuo nuostabiu laimėjimu, pažymėjo, kad žmogus, kuris gerbia sporto ir olimpines vertybes yra sąmoningas žmogus, suprantantis fizinio aktyvumo ir sporto svarbą. Progimnazijos neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Sonata Daugėlienė palinkėjo komandai sėkmės dalyvaujant tolimesnėje kovoje.

Visus nustebino ir pradžiugino saldus rytmetys, kurio metu visi mūsų čempionai ne tik vaišinosi, bet  ir nuoširdžiai turėjo galimybę padėkoti vieni kitiems, treneriams, savo mokytojoms ir ,žinoma, mokyklos direktorei Ingridai už tokį palaikymą ir paskatinimą.

Ketvirtų klasių mokytojos Laimutė Adamonienė, Kristina Mažeikienė, Lorita Skridulienė, Snieguolė Gedminienė .

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …