Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 2023m. kovo 20d. Medelyno pradinukai minėjo Žemės dieną

2023m. kovo 20d. Medelyno pradinukai minėjo Žemės dieną

Pirmoji ir didžiausia Lietuvoje pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas” kartu su EUROPE DIRECT centrais Lietuvoje organizavo aplinkosaugines nuotolines kūrybines dirbtuves pradinių klasių mokiniams „Įdomioji ekologija”, skirtą Žemės dienai paminėti.

Nuotolinės edukacijos ciklo „Žaliasis raštingumas“ tikslas – supažindinti pradinių klasių mokinius su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Mokiniai gamino žmogeliukus Oliziukus. Patys sodino įvairias sėklas, dekoravo savo darbelį.

Mokytoja K.Mažeikienė

Taip pat skaitykite

Padėkos vakaras „Džiaugiamės ir didžiuojamės“