Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 2022 m. akcija „Maltiečių sriuba“  

2022 m. akcija „Maltiečių sriuba“  

2022 m. gruodžio 10 d. jau 17-ą kartą Šiauliuose organizuota akcija „Maltiečių sriuba“. Akcijos tikslas – surinkti kuo daugiau lėšų vienišų senelių būtiniausiems poreikiams patenkinti bei atkreipti dėmesį į jų problemas. „Maltiečių sriuba“ – ne tik maistas. Tai kvietimas bendruomenėms bent vieną dieną per metus, prieš šventas Kalėdas, pabūti maltiečiais!  

Prekybos ir laisvalaikio centre „Tilžė“ buvo verdamos net 5 rūšių sriubos. Viena iš jų – Medelyno progimnazijos direktorės Ingridos Mazrimienės sukurta ir išvirta sriuba, pavadinta „Medelyno sriuba“. Ją išpilstyti padėjo ir mūsų mokyklos mokytojos Sonata, Iraida ir Galina. Šiemet turėjome galimybę paragauti „Pasaulio puodai” laidų autoriaus ir vedėjo Vytaro Radzevičiaus kartu su Šiaulių TMC Prekybos ir verslo skyriaus būsimais virėjais, pagal unikalų XVII a. receptą išvirtos „Sparnuotųjų husarų” sriubos. 

„Maltiečių sriuba“ akcijos muzikinis koncertas „Laiškas vienišam seneliui“ nepaliko abejingų klausytojų. Galėjome išgirsti Editos Piaf , Džo Daseno, Elvio Preslio ir Elos Fidžerald dainų, koncertavo Juventos progimnazijos moksleivių chorai, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija pramoginės muzikos grupė, pučiamųjų orkestras, šoko Vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Šėltinis“. Kalėdiniame senelių pašte senjorams supakuota 130 dovanėlių. Jos iškeliaus į Viekšnalių senelių globos namus, į Rėkyvos globos namus ir maltiečių globojamiems seneliams Šiaulių mieste. Mūsų progimnazija suruošė net 34 dovanėles Rėkyvos globos namams. Akcijoje savanoriavo net 18 7-8 kl. mokinių, kurie pakavo dovanėles, rinko pinigines aukas. Šiltas kojines aukojo, padėkos atvirukus kūrė ir juos užrašė visa Medelyno progimnazijos bendruomenė. 

Gerumo ir atjautos dvasia sklandė viso renginio metu. Lai šis gėris ir nuoširdumas tęsiasi, nelikime abejingi, būkime maltiečiais kasdien

SKU veiklų koordinatorė Vilma Vaitekutienė 

Taip pat skaitykite

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ FUTBOLO PROJEKTAS „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ 2023 m. 

Nuo 2023 m. lapkričio 6 d. iki gruodžio 1 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje antrus metus …