2019 m. Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

2019 m. lapkričio 20 d. Lietuvos 7-8 klasių mokiniai savo aplinkosaugos žinias pasitikrino Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje, kurią organizavo Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ (EPA), bendradarbiaudama su Kauno technologijos universitetu (KTU) ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA).

Olimpiados tikslas – šviesti moksleivius aplinkosaugos tema, skatinti juos domėtis, formuoti aplinkai draugiškus įpročius.

Olimpiadoje dalyvavo 138 mokyklos. Į olimpiados testų klausimus nuotoliniu būdu atsakė 2008 mokiniai. Olimpiadoje dalyvavo  ir  mūsų  progimnazijos 7-8 klasių 25 mokiniai. Vidutinis surinktų balų vidurkis 68,8. Net 4 mokiniai surinko daugiau nei  80 balų.

AČIŪ kiekvienam dalyviui.

Mokykloje olimpiadą organizavo ir vykdė mokytojos S. Bagdonaitė, N. Budraitienė, D. Rudienė, E. Valienė.

Medelyno „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda- vicečempionai Šiaulių mieste

Šių metų vasario 5 dieną mūsų mokyklos komanda, kovingai nusiteikusi, „Romuvos“ progimnazijoje susirungė su stipriausiomis …