Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 1m klasės mokiniai dalyvavavo tarptautinėje parodoje – konkurse „Aš myliu savo šalį“

1m klasės mokiniai dalyvavavo tarptautinėje parodoje – konkurse „Aš myliu savo šalį“

Lapkričio 15 – gruodžio 15 d. Šiaulių ,,Dermės“ mokykla organizavo tarptautinę gamtos fotografijų parodą- konkursą ,,Aš myliu savo šalį“.  
Konkurso tikslas – skatinti respublikos ir užsienio šalių ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokinių lyderystę, išgyvenant sėkmės jausmą, kūrybinį džiaugsmą bei  tobulinti mokinių asmenines kompetencijas.
Darbus konkursui pateikė dalyviai iš 27 Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir Turkijos mokyklų. Džiugu, kad tarp jų – ir mūsų mokyklos  1m klasės 5 mokinukų : Karolio Kazlausko, Rusnės Karčmarinaitės, Monos Gedaminskaitės, Viltės Katinaitės ir Leono Milkono, kuriems rūpi  gamtos išsaugojimas ir jos  grožis, darbai.   
Džiaugiamės ir sveikiname pirmokę  Viltę Katinaitę, kuri apdovanota diplomu  už geriausią nominacijos ,,Pozityvus požiūris “ darbą. 
 

Taip pat skaitykite

Kvietimas