1i, 1m klasių kelionė į Naisius, Kryžių kalną

Lapkričio 14 dieną 1i, 1m klasių mokiniai ir keletas penktokų vyko į pažintinę kelionę po Šiaulių kraštą: Naisius, Kryžių kalną. Naisiuose vaikus pasitiko ekskursijų gidė Irma, kuri supažindino su lankomais objektais.  Pirmokai aplankė Baltų dievų skulptūrų muziejų, Inkilų muziejų, Baltų areną,  Žolynų muziejų, angelų-triušių salą. Žemaitukų žirgyne vyko edukacija „Pabūk žirgu”. Programą vedė žirgyno trenerė. Moksleiviai patys kartojo žirgo atliktus pratimus ir įsitikino, ar lengva būti žirgu. Įveikę užduotis pirmokai sulaukė mažos staigmenos – gavo diplomus už dalyvavimą edukacijoje.

 Iš Naisių mokiniai keliavo į Kryžių kalną, kuris yra vienintelis toks pasaulyje, stebinantis kryžių ir kryželių gausa. Po turiningos ekskursijos buvo smagu pasidalinti įspūdžiais, pasisupti ant karuselės, supynių.

Taip pat skaitykite

Išrinkta nauja mokinių prezidentė – Austėja Bukantytė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.