1i, 1m klasių kelionė į Naisius, Kryžių kalną

Lapkričio 14 dieną 1i, 1m klasių mokiniai ir keletas penktokų vyko į pažintinę kelionę po Šiaulių kraštą: Naisius, Kryžių kalną. Naisiuose vaikus pasitiko ekskursijų gidė Irma, kuri supažindino su lankomais objektais.  Pirmokai aplankė Baltų dievų skulptūrų muziejų, Inkilų muziejų, Baltų areną,  Žolynų muziejų, angelų-triušių salą. Žemaitukų žirgyne vyko edukacija „Pabūk žirgu”. Programą vedė žirgyno trenerė. Moksleiviai patys kartojo žirgo atliktus pratimus ir įsitikino, ar lengva būti žirgu. Įveikę užduotis pirmokai sulaukė mažos staigmenos – gavo diplomus už dalyvavimą edukacijoje.

 Iš Naisių mokiniai keliavo į Kryžių kalną, kuris yra vienintelis toks pasaulyje, stebinantis kryžių ir kryželių gausa. Po turiningos ekskursijos buvo smagu pasidalinti įspūdžiais, pasisupti ant karuselės, supynių.

Taip pat skaitykite

5m mokiniai dalyvavo edukacijoje „Sukurk advento šilumą savo rankomis“

Š. m. gruodžio 6 d. 5 m mokiniai  dalyvavo edukacijoje „Sukurk advento šilumą savo rankomis“, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.