1i, 1m ir 1k klasių mokiniai bei jų tėveliai rinkosi į Advento vainiko pynimo popietę

Gruodis –  mažų stebuklų kupinas mėnuo, kai kiekviena diena atneša kažką naujo. Gruodžio 10 dieną mūsų mokyklos 1i, 1m ir 1k klasių mokiniai bei jų tėveliai rinkosi į Advento vainiko pynimo popietę, kuri vyko mokyklos aktų salėje. Popietės metu mokiniai aptarė Advento vainiko prasmę, kartu su tikybos mokytoja Asta Kiviliūte  draugiškai pynė Advento vainiką. Bendra veikla visus suvienijo ir sušildė. Popietę baigėme šv. Jurgio bažnyčios kunigo Sauliaus palinkėjimais. Mokiniai džiaugėsi prasmingai praleistu laiku bei pačių rankomis sudėliotu Advento vainiku, kuriuo galės džiaugtis visą Adventinį laikotarpį.

Taip pat skaitykite

Pirmokų išvyka į alpakų ūkį

Saulėtą rugsėjo 27 dienos rytą 1a ir 1k klasių mokiniai susiruošė į pirmąją  išvyką, į  …