Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 1 inžinierinės klasės mokiniai kartu su tėveliais lankėsi Žaliūkių malūnininko sodyboje

Gruodis – Advento metas, kai aplink tvyro susikaupimas ir stebuklinga ramybė. Kartu tai – ir mistiškas laikotarpis, pilnas įvairių tikėjimų, spėjimų ir burtų, lemsiančių ateinančius metus, šeimyninę laimę ar asmeninę sėkmę.   1 inžinierinės klasės mokiniai kartu su tėveliais lankėsi Žaliūkių malūnininko sodyboje. Žaliūkių malūnininko sodybos  gaspadinė, šventiškai papuoštoje troboje jau  laukė besidominčių senaisiais papročiais ir kvietė dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Adventas – tikėjimai, spėjimai, burtai…” Užsiėmimo dalyviai išgirdo draudimų, kurių privalu laikytis Advento metu, spėjo orus ir būsimą derlių, bandė sužinoti, ką gi jiems žada ateinantys metai, vaišinosi pačių iškeptais kūčiukais. Šeimininkė   kūčiukų receptą kelionėn įdėjo ir kvietė pagal senąjį receptą patiems juos namuose išsikepti.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …