Pagrindinis / Mokyklos metraštis / ,,Medelyno naktis 2014 ‘‘, skirta Tarptautinei miego dienai

,,Medelyno naktis 2014 ‘‘, skirta Tarptautinei miego dienai

2014 kovo 21-22 dienomis Medelyno progimnazijoje vyko   „Medelyno naktis“.Tai vienos nakties stovykla, siekianti suburti mokinius į darnią bendruomenę.  Stovyklos metu dalyviai yra skatinami suprasti save ir kitus.Taip pat mes siekiame suburti mokinius bendrai veiklai, formuoti draugišką medelyniečių bendruomenę, suteikiama galimybė įgyti žinių, atidžiau pažvelgti į patį save bei supančius žmones, įgyti bendravimo bei bendradarbiavimo grupėje patyrimą, ugdytis atsakomybę.

Šios stovyklos  organizatorės- Vaiva Murauskytė, Medelyno progimnazijos viceprezidentė, „MEDELYNO NAKTIES 2014“ direktorė ,Gabrielė Bičelytė, Medelyno progimnazijos  mokinių parlamento narė, Rūta Valiušytė, Medelyno progimnazijos mokinių parlamento narė, Deimantė Kazėnaitė, Medelyno progimnazijos mokinių parlamento narė, kartu su mokytoja Iraida Rostovskiene.

Dėkoju šioms šaunioms, aktyvioms, darbščioms , nuoširdžioms renginių organizatorėms.

Veikloje dalyvavo apie 100 progimnazistų, suskirstytų į 10 grupelių, kurioms vadovavo mūsų aštuntokai ir S.Daukanto bei J.Janonio gimnazistai, mokytojos Iraida Rostovskienė, Lina Švanytė, Erika Gineikaitė, Ilona Austienė, Ignas Balvočius.

Įvairiausios veiklos buvo neįtikėtinai daug. Mokiniai žaidė aktyviuosius ir loginius žaidimus, dalyvavo „olimpiadoje“, ,,Protų mūšyje“, stebėjo įvairius organizatorių ir, žinoma, programos dalyvių pasirodymus ,  mėgavosi džiugiu bendravimu, dalinosi dėmesiu, dainavo, šoko, mankštinosi, žaidė futbolą, vaišinosi bandelėmis, karšta arbata ir t.t. Miegą pakeitė aktyvi veikla.

Ryte vaikai išsiskirstė pilni įspūdžių, teigdami, kad labai lauks ,,Medelyno nakties-2015“.

Mokytoja Iraida Rostovskienė

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …