Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

2024-04-16 ir 2024-04-19 5i, 7m klasių mokiniai kartu su mokytojomis M. Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir I. Balčiūniene dalyvavo Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomų edukacijų veiklose: „Istorijos iš lagamino. Istorijų pasakojimo (storytelling) metodika pagrįstas užsiėmimas“ (5i kl.), „Gyvūnas ir robotas manyje: kaip menas padeda bendrauti ir kūrybiškai spręsti konfliktus“ (7m kl.).

Užsiėmimų metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairiais meno kūriniais, kurie buvo eksponuojami muziejuje, stebėti juos, analizuoti, interpretuoti, kurti pagal juos istorijas. Tai ne tik skatino vaikų kūrybiškumą, lavino vaizduotę, bet ir padėjo jiems susieti meno kūrinius su savo asmenine patirtimi. Mokiniai aktyviai dalyvavo užsiėmimuose atlikdami užduotis individualiai, porose ir grupėse. Tai leido jiems diskutuoti ir dalintis savo mintimis su bendraamžiais, įžvelgti įvairias meno kūrinių perspektyvas ir idėjas. Mokiniai aktyviai ieškojo vidinių ir išorinių konfliktų kūriniuose, gebėjo argumentuotai pateikti savo įžvalgas.

Tokie edukaciniai užsiėmimai naudingi skatinant vaikus tyrinėti ir kurti, lavinti kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir empatiją.

Taip pat skaitykite

Iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“

Balandžio 11-os popietę progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“. Ji skirta tarptautinei …