Balandžio 23 dieną mokykloje buvo minima anglų kalbos diena.

Balandžio 23 dieną mokykloje buvo minima anglų kalbos diena. Visų pertraukų metu mokiniai galėjo dalyvauti mokinių parlamento bei anglų kalbos mokytojų organizuojamose veiklose.  Žaidėme angliškus žaidimus, dainavome karaokę, gėrėme angliškų pusryčių arbatą bei išbandėme savo žinias klasėse interaktyvių žaidimų metu.

„Man ši šventė labai patiko. Ji mums ne tik paįvairino eilinę dieną, bet ir žaidžiant žaidimus klasėse pamokė anglų kalbos bei leido daugiau pamąstyti“, – įspūdžiais dalinosi 7b klasės mokinė Odeta Šidlauskaitė.

Taip pat skaitykite

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų …