Tarptautinė 3 – 4 klasių mokinių dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

Tarptautinė 3 – 4 klasių mokinių dailyraščio paroda
„Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

Kasmet spalio 5 dieną minima pasaulinė Mokytojų diena. Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ – tai virtuali dovana šalies mokytojams šios šventės proga.

Visus mokytojus, kurie ne tik moko skaityti, rašyti, skaičiuoti, piešti, sportuoti, bet ir išklauso, paguodžia, padrąsina, pataria, pralinksmina, apkabina ir yra labai reikalingi, sveikina per 100 trečiokų ir ketvirtokų iš visos Lietuvos ir Baltarusijos respublikos Pelesos vidurinės mokyklos. Parodą puošia Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos, Joniškio r. Žagarės, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko, Pakruojo r. Žeimelio, Panevėžio r. Velžio, Šiaulių „Santarvės“, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijų, Alytaus Panemunės, Šilalės Dariaus ir Girėno, Tauragės „Aušros“, Mažeikių Kalnėnų ir ,,Ventos“, Radviliškio Vinco Kudirkos, Pakruojo „Žemynos‘, Šiaulių „Sandoros“, Gytarių, Dainų, Gegužių, Jovaro, Ragainės, „Rasos“, Salduvės, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijų, Gargždų ,,Kranto“, Mažeikių Pavasario, Telšių r. Nevarėnų, Prienų „Revuonos“, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo, Skuodo r. Barstyčių pagrindinių, Klaipėdos Litorinos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės, Šiaulių r. Šilėnų ir Voveriškių, Šiaulių sanatorinės ir Dermės mokyklų, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokinių dailyraščio darbeliai.

Mokiniai  savo mylimiems Mokytojams dėkoja ne tik už pirmąją raidę ir abėcėlės šventę, daugybos lentelę ir išspręstą lygtį, bet ir už nušluostytą nosytę, užrištus batų raištelius. Pradinukai sako ačiū už šypsenas, rūpestį ir širdies gerumą. 

Kiekvienas dailyraščio parodos darbelis savitas, patrauklus ir įdomus jį kūrusio autoriaus rašto kultūra ir braižu. Tai pati šilčiausia dovana, kurią ruošiant prireikė daug pastangų, valios ir ryžto, į kurią įdėta meilė, pagarba, pasitikėjimas.

Parodos organizatoriai – Medelyno progimnazijos pavaduotoja ugdymui Orinta Šalkuvienė, logopedė Daiva Mačiūnaitė, pradinių klasių mokytojai Laimutė Račkauskienė, Daiva Žalienė, Arvydas Valukonis ir ŠU bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Akvilina Deveikytė ­- dėkoja visiems vaikams už jų didžiules pastangas ir kantrybę, o mokytojams, specialiesiems pedagogams ir logopedams – už pagalbą ir padrąsinimą.

Kviečiame pasidžiaugti nuoširdžiu Medelyno progimnazijos mokinių ir Šiaulių universiteto bendruomenės sveikinimu ir kruopščiais dailyraščio parodos dalyvių darbeliais.

Taip pat skaitykite

DofE KVALIFIKACINIS ŽYGIS 2021

Gegužės 29 dieną ,tarptautinio apdovanojimų programos Dofe dalyviai, startavo 2 dienų ir vienos nakties kvalifikacinio …