Pagrindinis / Mokyklos metraštis / “Šiaulių Geležinkelio muziejuje” buvo atidaryta mūsų mokyklos 5 – 8 klasių piešinių ir darbelių paroda “Pavasario šypsenos

Kovo 27 d. “Šiaulių Geležinkelio muziejuje” buvo atidaryta mūsų mokyklos 5 – 8 klasių piešinių ir darbelių paroda “Pavasario šypsenos”. Parodos idėja – pavasaris ir pavasario šventės. Atidarymo metu savo emocijomis, mintimis, džiaugsmu pasidalino dainuojantys, grojantys, deklamuojantys, šokantys mūsų mokyklos mokiniai. Parodos dalyvius pasveikino  įmonės Lietuvos Geležinkeliai Šiaulių Geležinkelių Infrastruktūros vadovas Algirdas Karužis. Su muziejumi ir jame esančiais eksponatais  supažindino muziejininkė Ilona Senulienė. Už šiltą priėmimą muziejaus šeimininkams padėkojo direktoriaus pavaduotoja Nijolė Budraitienė. Parodą paruošė mokytojos Gražina Jurkšaitienė ir Gražina Pulmickienė.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …