Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Mokyklos septintokai dalyvavo respublikinėje mokinių konferencijoje “AŠ, MOKYKLA IR SĖKMĖ”

Gruodžio 8d. mūsų mokyklos septintokai Rusmenė Arbočiutė, Benita Ulytė ir Dovydas Špukas (ruošė anglų kalbos mokytojos Inga Balčiūnienė ir Monika Bartaševičiūtė – Grudžinskienė) dalyvavo respublikinėje mokinių konferencijoje “AŠ, MOKYKLA IR SĖKMĖ”. Konferencija vyko Šiaulių Jovaro progimnazijoje. Mokiniai skaitė pranešimą: “Tradicijos Šiaulių Medelyno progimnazijoje”.  Buvo pristatyti kasmetiniai mokykloje vykstantys renginiai, veiklos jų metu. Ypač daug dėmesio skirta „SMS – Tau“ stovyklos pristatymui. Taip pat buvo aptarta mokykloje 7-8 klasėse gruodžio pradžioje vykdyta mokinių apklausa apie tradicijų svarbą mokykloje, mėgstamiausius mokinių tradicinius renginius bei išsakyti mokinių pasiūlymai. Savo pristatymą mokiniai iliustravo nuotraukomis iš mokyklos gyvenimo bei pabaigė Medelyno mokyklos himnu. Ačiū dalyvavusiems ir reprezentavusiems mokyklą.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …