Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Integruota pamoka apie senolių darbus ir papročius

Integruota pamoka apie senolių darbus ir papročius

Šie metai ypatingi – 300 metų kai gimė lietuvių literatūros pradininkas K. Donelaitis. Jo kūrinyje „Metai“   pasakojama kaip gyveno Vyžlaukio valsčiaus valstiečiai. Rašoma apie būrų darbus ir papročius kiekvienu metų laiku. Pasitelkusios folklorą, mokytojos Sonata ir Gražina pakvietė į netradicinę pamoką  pirmokus ir trečiokus. Mokyklos muziejuje jos supažindino mokinius su vieningu metų laiko tėkmės vaizdu, iliustruotais senolių atliekamais ūkio darbais, lietuvių papročiais, tradicijomis, šventėmis, dainomis  ir šokiais. O kiek džiaugsmo buvo Ib klasės mokiniams kai IIIc klasės mokiniai ne tik dainavo  lietuvių liaudies dainas, bet ir pakvietė į ratelį ir mokė  įvairių ratelių-žaidimų . Smagu tokiame renginyje buvo visiems, nes  puoselėjant liaudies papročius ir tradicijas, mokiniams buvo skiepyjama pagarba darbo žmogui.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …