Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Savanoriavimas „Maisto banke“.

Savanoriavimas „Maisto banke“.

Nuo pat mokslo metų pradžios tęsiame bendradarbiavimą su LPF „Maisto bankas“. Kiekvieną savaitę nemažas būrys Medelyno progimnazijos mokinių padeda „Maisto banko“ darbuotojams atlikti įvairius darbus. Šįkart labdaros ir paramos fondo sandėlyje darbavosi ne tik septintokai ir aštuntokai, bet ir šauni 5a kl. komanda. Savanoriai perrinko bulves, jas pakavo į maišus. Darbas nebuvo lengvas, tačiau geros nuotaikos ir emocijų nestigo.

Dėkojame vis aktyviau į veiklas įsitraukiantiems tėveliams, už jų skirtą laiką prasmingam darbui. Juk geriausia pamoka vaikams – tai tėvų pavyzdys.

Už įamžintas akimirkas tariame „AČIŪ!“ Rigardo mamai Ingridai.

SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …