Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 3-4 klasių salės futboliuko turnyras

3-4 klasių salės futboliuko turnyras

Balandžio 25 d. Salduvės progimnazijos sporto salėje vyko 3-4 klasių salės futboliuko turnyras, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos komanda. Aikštelėje virė sportinė kova ir entuziazmas. Po atkaklios kovos mūsų mokyklos mokiniai iškovojo antrą vietą. Geriausiu žaidėju išrinktas Kristupą Vaičikauską. Varžybose dalyvavo ir žaidėjams padėjo ,,Gintros” futbolo komandos merginos. Vaikai turėjo galimybę pasimokyti žaisti komandoje, ugdytis pasitikėjimą savimi bei pastiprinti bendravimo įgūdžius.

Sveikiname 3k klasės mokinius Dovydą Jakovenka ir Salvijų Riabčinskį, 3m klasės mokinį Augustą Daukintį, 4i klasės mokinius Deividą Gedutį ir Kristupą Vaičikauską. Dėkojame pradinių klasių mokytojui Arvydui Valukoniui, kuris turnyrui sutelkė ir paruošė mokinius.

Informaciją parengė logopedė, specialioji pedagogė Janina Kristina Mažučiūnienė.

Pradinių klasių mokinių šventė Mamytėms

Balandžio 30 d. 17.00 val. praūžė Medelyno progimnazijos mokytojų: Eglės, Kristinos, Linos ir Edmantės suorganizuota …