Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Paramos akcija „Prisiliesk prie gerumo“

Paramos akcija „Prisiliesk prie gerumo“

Jau tradiciškai, minėdami Pasaulinę gyvūnų globos dieną, spalio 4 – 10 d. progimnazijoje organizavome akciją „Prisiliesk prie gerumo“. Jos metu rinkome paramą šeimininkų neturintiems gyvūnams.  Džiaugiamės, kad toks gausus mokinių būrys įsitraukė į akciją, dėkojame tėveliams, kad prisidėjote finansiškai nupirkdami būtiniausių dalykų (maisto, kraiko, indų, pirštinių, paklotų). Šįkart paramą skyrėme Šiaulių gyvūnų globos namams ir VšĮ „Binadai“. Akcijos metu suaukotą maistą ir kitus daiktus į gyvūnų prieglaudas padėjo nugabenti 5i klasės mokinys Dovydas Norkus su mama Vitalija bei 5k klasės mokiniai su auklėtoja Regina Speičiene.

Perduodame vadovų ir darbuotojų nuoširdžias padėkas. Dėkojame visai progimnazijos bendruomenei už atjautą bei gerumą.

SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …