Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Disleksijos savaitė

Disleksijos savaitė

Spalio mėnuo Europos šalyse skiriamas šiai problemai pažinti, suprasti ir priimti. Tad ir  #Medelynoprogimnazijos bendruomenė prisijungė prie #DyslexiaCentro siūlomų renginių. Disleksijos savaitei skirtos veiklos organizuotos taip, kad į jas įsitrauktų visa mokyklos bendruomenė. Su šeimomis, pedagogais, mokiniais įvairiomis formomis pasidalinta informacija apie Disleksijos sutrikimą. Norintieji prisijungė prie kino vakaro, filmui apie disleksiją turinčio berniuko kelią į savęs pažinimą. Anglų kalbos pamokose, mokiniai taip pat peržiūrėjo mokomuosius filmukus, su mokytojais dalyvavo diskusijose. Lietuvių kalbos pamokose mokiniai skaitė „pasunkintus“ tekstus, o spalio 26 dieną organizuotas ir diktanto rašymas, kurio metu bendruomenės narai galėjo „pasimatuoti“ disleksiją turinčio vaiko sunkumus. Priešmokyklinių ugdymo grupių vaikai dekoravo vardo raideles, suteikdami joms prasmingą būvį. Pirmokai – kūnu „siuntė žinutę“.

Renginių ciklo baigiamąją dieną – spalio 26-ąją, visa bendruomenė prisijungė prie „Kodas- raudona“ iniciatyvos – drauge šoko disleksijos šokį, rengėsi raudonai ir visose veiklose rašė tik su raudonais rašikliais.

Iniciatyvos organizatoriai dėkoja visiems už aktyvų dalyvavimą, pagalbą, įsitraukimą, gerą nuotaiką ir norą pažinti, suprasti ir priimti visus, kuriems dėmesio ir atjautos reikia labiausiai.

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …