Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 5i klasės mokinio Roko Masiulionio puikus debiutas televizijos laidoje “Lietuvos tūkstantmečio vaikai”

Lietuvos tūkstantmečio vaikai – tai ne tik televizijos laida, tai yra vieta, kurioje mokiniai iš visos šalies gali parodyti savo išprusimą ir gebėjimus.

2024 m. balandžio 11 d. Rokas puikiai atstovavo savo mokyklą, filmavimo metu patirtas jaudulys nesutrukdė įveikti iššūkius ir parodyti savo žinias.

Į laidą Roką atlydėjo visa klasė. Mokiniai padrąsinimo šūksniais ir plakatų gausa sukurė stiprią bendruomenės dvasią, kuri skatino siekti geriausių rezultatų. Dalyvavimas šioje laidoje tapo ne tik asmeniniu išbandymu, bet ir draugų, šeimos bei mokyklos bendruomenės palaikymo švente!

Dėkojame mokyklai už galimybę dalyvauti visai klasei ir įgyti neįkainojamos patirties!

Džiaugiamės ir didžiuojamės Roko žinių troškimu.

Rokai – tu gali!

O kaip sekėsi Rokui? Žiūrėkite laidą “Lietuvos tūkstantmečio vaikai” per LRT gegužės 12 d. ir pamatysite

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …