Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Mokykloje praūžė tautodailės ir amatų mugė ,,Gurgu gurgu į Kaziuko turgų“

Mokykloje praūžė tautodailės ir amatų mugė ,,Gurgu gurgu į Kaziuko turgų“

Kovo 4 d. mokykloje praūžė tautodailės ir amatų mugė ,,Gurgu gurgu į Kaziuko turgų“. Renginio tikslas: puoselėti unikalios etnokultūrinės šventės tradicijas bendraujant ir bendradarbiaujant mokyklos ir mokinių šeimų bendruomenėms. Netradicinės dienos metu mokiniai gilino žinias apie Kaziuko mugės papročius, domėjosi lietuvių liaudies kultūriniu paveldu. Ugdėsi saviraiškos galimybes, kūrybiškumą bei verslumo įgūdžius.

Mugės metu prekybininkų stalai lūžo nuo pasirinkimo įvairovės: kulinariniai gaminiai viliojo savo kvapais, akys raibo nuo spalvų. Šventės pabaigoje buvo išrinkti žaviausi Kaziukai ir Kazytės.

Pradinių klasių mokytojai

Pradinių klasių mokinių šventė Mamytėms

Balandžio 30 d. 17.00 val. praūžė Medelyno progimnazijos mokytojų: Eglės, Kristinos, Linos ir Edmantės suorganizuota …