Pagrindinis / Mokyklos naujienos / „Maltiečių sriubos“ akcijos „Saulės mieste “ savanoriai 5c ir 8b klasių mokiniai

Gruodžio 10 dieną, šeštadienį,  nuo 11val. iki 14 val. Šiauliuose, prekybos centre „ Saulės miestas “ ir prie centrinio įėjimo Šiaulių maltiečiai surengė tradicinę „ Maltiečių sriubos“ akciją.

Pirmajame prekybos centro aukšte prie šv. Kalėdoms jau papuoštos eglės vyko nuotaikingas trijų valandų koncertas, o  lauke prie centrinio įėjimo mokyklos savanoriai ir būrys maltiečių bičiulių kvietė pasivaišinti sriuba ir paaukoti vienišiems skurstantiems senyvo amžiaus žmonėms, kuriuos prieš Kalėdas aplankys  savanoriai, nešini lauknešėliais, nupirktais už akcijos metu surinktus pinigus.

Maltos ordinas—jau daugiau nei 900 metų veikianti labdaros organizacija ragina modernaus pasaulio žmones nenusigręžti nuo tų , kurie dėl senatvės tampa neįgalūs ir nebepastebimi.

Akcijoje  taip pat dalyvavo miesto meras Artūras Visockas, Virgis Stakėnas, Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Dalinkimės tuo, kuo galime, ir su džiugia širdimi laukime Šventų Kalėdų.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …