Pagrindinis / Mokykla šeimoje - veikime kartu / Keičiasi uniformų užsakymo tvarka !

Keičiasi uniformų užsakymo tvarka !

Norime informuoti apie koreguojamą uniformų užsakymų tvarką mokslo metų eigoje.

Siekdami geresnių įmonės veiklos rezultatų bei garantuoti kiekvieno užsakymo kokybę, prašome Jūsų apjungti individualius uniformų užsakymus ir gamybai pateikti bent kelių pageidaujamų uniformų sąrašą. Tais atvejais, jeigu mokiniui standartinis uniformos dydis nėra tinkamas, prašome nurodyti išmatavimus ilgesnius arba trumpesnius tik nuo 4 cm. Iš praktikos pastebėjome, jog megztam gaminiui 1-3 cm korekcijos esminio pokyčio neturi ir tai taip pat leistų mums dirbti efektyviau.

Būsime dėkingi, jei perduosite šią informaciją mokyklos bendruomenei. Jei kyla klausimų – maloniai prašome kreiptis.

Tikimės Jūsų pritarimo ir bendradarbiavimo.

Linkiu Jums gražios likusios savaitės!

Pagarbiai,

Ieva Vaičaitytė

Projektų vadovė

UAB „Savitas Stilius“

Trakų g. 43, Šiauliai

LT-76291, Lietuva

Tel. Nr.: +37068210490

Fax.: +370 41 526181

stilius.savitas@gmail.com

www.savitasstilius.lt

Kaip ugdyti vaikų kantrybe?

Kantrybė yra viena pagrindinių savybių, kurios trūksta šiuolaikiniams vaikams. Z ir alfa kartos atstovai siekia …