Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo sporto žaidynėse “Jaunasis olimpietis”

1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo sporto žaidynėse “Jaunasis olimpietis”

Gruodžio 10 d.  1 – 4 klasių  mokiniai dalyvavo sporto žaidynėse ,,Jaunasis olimpietis“. Organizatoriai pasveikino  mažuosius sportininkus  ir palinkėjo  pergalių. Olimpiečiai dalyvavo  4 rungtyse: šuolio į tolį iš vietos, 30 m bėgimo, važiavimo  paspirtuku ir kimštinio kamuolio stūmimo. Geriausiai  pasirodė 4 klasių mokiniai. Medalius  pelnė net 8  mūsų mokyklos mažieji olimpiečiai . Komanda tapo III vietos laimėtoja. Mokyklos direktorė pasveikino jaunuosius sportininkus ir pasidžiaugė jų pergalėmis.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …