Pagrindinis / eTwinning projektai / The end of the stream (Srovės pabaiga)

The end of the stream (Srovės pabaiga)

Šio projekto tikslas remiantis „The Little Black Fish“ („Maža Juoda Žuvytė“) vienu iš pasaulio klasikos kūriniu lavinti skaitymo įgūdžius ir kūrybiškumą. Mokiniai susipažins su kitomis šalimis ir jų kalbomis.

Projekto tikslas – ugdyti mokinių gebėjimus:

• Spręsti problemas ir kritiškai mąstyti.
  • Lavinti bendravimo įgūdžius bei sudominti ir motyvuoti tolesnį anglų kalbos mokymąsi.
  • Susipažinti su kitomis kultūromis ir plėsti savo akiratį.
  • Lavinti kūrybiškumą ir atmintį.
  • Išreikšti save ir savo kūrybines galias.
  • Lavinti gebėjimus atlikti užduotis naudojant skaitmenines technologijas
  • Ugdyti harmoningą asmenybę, gebančią priimti pasaulį tokį, koks jis yra.

Projekto veiklos

2022m. kovo mėn. kiekvienos šalies projekto koordinatoriai pristato save, savo mokyklą ir priežastis, kodėl dalyvauja. Mokytojai susipažįsta ir aptaria veiklas. Mokiniai registruojasi Twinspace platformoje.

_______________________________________________________________________

Projekte dalyvaujantys mokiniai susipažįsta su projekto veiklomis ir pradeda skaityti istoriją apie mažą juodą žuvelę. Naudodami skaitmenines technologijas kūrėme logotipą.

_______________________________________________________________________

Balandžio mėn. susitikimas su visais dalyviais Zoom erdvėje. Gaminami knygos skirtukai su citatomis draugui kitoje šalyje. Remiantis mažosios žuvytės istorija kuriamas scenarijus ir pasiskirstoma vaidmenimis. Kuriamas spektaklis.