Tęstinis projektas „Aš skaiTAU“

Gerai vaikšto ir bėgioja…
Simbolizuoja taiką…
Seniau „dirbdavo“ paštininku…
Gyvena olose, bet prijaukintas gyvena ir mieste…
Jo vardu pavadintas pavasario mėnuo…
Dar vadinamas karveliu …

Po kelintos užuominos atspėjote, koks tai paukštis?

Tokias linksmas užduotis 2i klasės mokiniams reikėjo atlikti tęstinio projekto „Aš skaiTAU“, skirto 40 paukščių dienai paminėti, veiklų metu. Jos ne tik sutelkė vaikus skaitymui, bet ir gamtos pažinimui. Skaitydami užuominas, klausydami paukščių giesmių, vaikai turėjo kuo greičiau įvardinti gerai žinomus ir rečiau sutinkamus Lietuvos giesmininkus. Buvo puiki proga ne tik pasitikrinti turimas, bet pasisemti ir naujų žinių.

Na, o aptarus S. Paltanavičiaus knygutėje pateiktus paukščių aprašymus, vaikai kibo prie kūrybinių veiklų – kas kūrė knygelę, kas piešė esamus arba savo sugalvotus paukščius, o kas juos konstravo iš lego kaladėlių.

Dabar jau tikrai pasiruošę sutikti girių giesmininkus devynbalsius.

2i klasės mokytoja Birutė Šiušienė, specialioji pedagogė Justina Pundzienė

 

Taip pat skaitykite

Prevencinė akcija „Savaitė be patyčių“

Akcijos metu 5-8 klasių mokiniai  dalyvavo apklausoje, atliko įvairias užduotis, žiūrėjo mokomuosius filmus . Diskutavo …