Tęsiasi projektas „Aš skaiTAU“ 2i klasėje

Balandžio mėnesį tęsėsi projekto „Aš skaiTAU“ veiklos. 2i klasės mokiniai pasinėrė į stebuklingą padavimų pasaulį. Antrokai susipažino su padavimais apie Šiaulių kraštą. Neįtikėtinos istorijos apie Salduvės kalne gulintį jautį, Šiaulių apylinkėse kadais gyvenusius žvejus ir šaulius, didžiulį plaukiojantį ežerą ar prasmengančią bažnyčią vaikams kėlė daug nuostabos ir dar daugiau klausimų. Perskaitę įvairius padavimus, mokinukai turėjo atkurti pasirinkto padavimo įvykių seką, dėliodami išsibarsčiusias pasakojimo dalis. Vėliau išgirstos istorijos atgimė įspūdinguose mokinių piešiniuose.

Kitos projektinės veiklos metu dalyviai prisiminė, kur galima ieškoti įvairios, dominančios informacijos. Sėmėsi žinių iš atsineštų enciklopedijų ir žinynų. Dalinosi sužinotomis naujienomis ir įspūdžiais. Su nuostaba draugams pasakojo įdomius, dar negirdėtus faktus apie augintinius ir jų priežiūrą,  žmonijos istoriją,  žemės gelmes, įvairius atradimus ir kt.

2i klasės mokytoja Birutė Šiušienė ir specialioji pedagogė Justina Pundzienė.

Taip pat skaitykite

Ypatinga dovana Mamos dieną

Gražiausią pavasario šventę – Mamos dieną, kiekvieną mamą pradžiugina vaikų dovanotos gėlės, parodytas dėmesys, ištarti …