Tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas „My Little Europe“

Mokykloje startuoja  tarptautinis  „Erasmus +“ programos KA2 (bendrojo ugdymo sektoriaus) tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas „My Little Europe“. Projektas truks 2 metus ir bendram darbui apjungs 6 Europos šalis, Lietuvą, Lenkiją, Bulgariją, Makedoniją, Ispaniją ir Portugaliją. Tam tikslui suburta 8 pedagogų darbo grupė jau spėjo surengti pirmą susirinkimą. Jo metu buvo aptarti projekto tikslai, eiga, numatomos artimiausios veiklos, pasiskirstyta darbais ir atsakomybėmis.
Projektą finansuoja Europos sąjunga, administruoja – Švietimo mainų paramos fondas.

„Erasmus +“ programos KA2 (bendrojo ugdymo sektoriaus) tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „My Little Europe“ darbo grupė:
Dalia Česnauskienė,
Ingrida Mazrimienė,
Sonata Daugėlienė,
Daiva Rudienė,
Irma Trinkienė,
Orinta Šalkuvienė,
Regina Bartkevičienė,
Ingrida Zibulskienė.

Taip pat skaitykite

Projekto “My Little Europe” susitikimas Makedonijoje

Erasmus+ KA2 programos projekto “My Little Europe” susitikimas Makedonijoje Nuo 2016 metų rudens Medelyno progimnazija …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.