Pagrindinis / Sveikiname !!! / Sveikiname 2 klasės mokinę Tėją Vaičiulytę užėmusią III vietą

Sveikiname 2 klasės mokinę Tėją Vaičiulytę užėmusią III vietą

Pagrindinis Šeimos metų tikslas – paskatinti visą Bažnyčią įsigilinti į popiežiaus Pranciškaus apaštališkąjį paraginimą „Amoris Laetitia“. „Amoris laetitia“ – tai popiežiaus Pranciškaus pasiūlymas ir pagalba šeimoms, kaip branginti ir atrasti santuokos bei šeimos dovanas, kaip vykdyti šeimos užduotis ir pakelti sunkumus. Meilės džiaugsmas šeimoje yra svarbiausia mintis Pranciškaus paraginime. Kadangi kiekvienas žmogus pasaulį išvysta šeimoje, kad ir kokia ji būtų – darni ar sužeista, – joje išgyvenama santykių tikrovė pozityviai ar negatyviai paliečia ir žymi kiekvieno asmens praeitį, dabartį ir ateitį. Kaip tik todėl, meile grįsti santykiai šeimoje yra itin svarbūs ir neišvengiamai paveikia visą mūsų gyvenimą, esminį mūsų gebėjimą būti autentiškais žmonėmis.

Atsižvelgiant į popiežiaus paraginimą Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras ir Šiaulių vyskupijos Šeimos centras kvietė Šiaulių vyskupijos mokinius dalyvauti kūrybinių darbų konkurse „Meilės džiaugsmas šeimoje“.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklą atstovavusiais mokiniais. Ypatingai norime pasveikinti 2 klasės mokinę Tėją Vaičiulytę užėmusią III vietą. Ji buvo apdovanota Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio diplomu bei įsteigtais prizais. Mokinius ruošė dorinio ugdymo mokytoja Asta Kivyliūtė, lietuvių ir literatūros mokytoja Ingrida Zibuskienė.

Taip pat skaitykite

Respublikinio raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurso „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“ nugalėtojai

Minint mamos dieną… Tau, Mamyte, gegužis pasėjo Ant šakučių žiedelių būrius. Jau pavasaris linksmas atėjo …