Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Spalio 25 d. minėjome konstitucijos dieną

Spalio 25 d. minėjome konstitucijos dieną

2022 metai yra ypatingi Lietuvos konstitucionalizmui – rugpjūčio 1 d. paminėję 1922 m. Lietuvos Valstybės Konstitucijos 100 – metį, spalio 25 d. švęsime ir dabar galiojančios 1992 m. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 30-metį.

Prieš šimtą metų priimta Konstitucijos 1 straipsnio nuostata “Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika” gyvuoja iki šiol. Joje įtvirtintos pamatinės konstitucinės vertybės – nepriklausomybė ir demokratija.

Medelyno progimnazijos bendruomenė puoselėja Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įprasmintas nuostatas ir didžiuojasi mūsų tėvyne Lietuva.

2022-10-25 Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai, vadovaujami savo mokytojų: Ritos Toleikienės, Ugnės Dryžienės ir Editos Baranauskienės nupiešė piešinius Konstitucijos dienos šventei “Konstitucijos dienos 100-ųjų metinių paminėjimui”.

Priešmokyklinukus su Lietuvos Konstitucijos 100 – mečiu pasveikino progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė bei Šiaulių apylinkės teismo teisėjas Martynas Galvičius.
Šventės dalyvius fotografavo Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų Teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene ir žiniasklaida – Nijolė Damulė.

Šventę apvainikavo mūsų progimnazijos, Šiaulių spaustuvėje išleistas albumas Konstitucijos dienos 100 – mečiui paminėti.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …