Pagrindinis / Sveikiname !!! / Respublikinio raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurso „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“ nugalėtojai

Minint mamos dieną…
Tau, Mamyte, gegužis pasėjo
Ant šakučių žiedelių būrius.
Jau pavasaris linksmas atėjo
Jį delniukuos atnešti turiu.

Tau žiedelį – pavasario džiaugsmą,
Besišypsančią saulę nešu.
Nepaliaujamą čiulbesį paukščių,
Pažiūrėk, kaip aplinkui gražu!

2022 m. gegužės 5 dieną gražiausi žodžiai skriejo mamoms. Progimnazijos pradinukai Titas Telšinskas, Vakarė Rukštelytė ir Kernius Vozgirdas savo dėkingumą brangiausiam žmogui skyrė eilėmis, dalyvaudami Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 1 – 4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurse „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“.

Dėkojame mokinių tėveliams už bendradarbiavimą ir džiaugiamės sėkme, kuri konkurse lydėjo visus tris dalyvius: Titas – I vieta, Kernius – II vieta, Vakarė – III vieta.

D. Mačiūnaitė, J. Pundzienė, T. Čalutkaitė-Tao

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023-Rudens sesija“ rezultatai